Poslao: srdjan
« poslato: Maj 31, 2026, 17:37:45 »Gorča će, ja nisam primkompu narednih xx dana
+
Poslat mejl sa šifrom
Iskorišćeno staro ime vladimirn i mejl vladimirn19@gmail.com
Da li je možda bio na ovom mejlu
vladimirn@mercata.co.rs
Ovde je pod imenom Vladimirn
Citat prve poruke:
26 Jun 2012, 16:57:20 »
Pozdrav svima, ja sam Vlada iz Beograda i vozim C3